Tempo para o inicio da carreira

Días Horas Min. Seg.

Pereiro de Aguiar, sábado 30 novembro 2019

XXIV CROSS GUILLELME BROWN

Saída Distancia Inscrición ata Prezo
MENORES 59 inscritos - - 26/11/2019 0,00 plazas
Inscribirme Total: 59 inscritos
Saída Distancia Inscrición ata Prezo
ABSOLUTA 32 inscritos 12:45 4,2 km 26/11/2019 0,00 plazas
Inscribirme Total: 32 inscritos
Saída Distancia Inscrición ata Prezo
PAIS, NAIS E PROFESORADO 4 inscritos 12:30 1,68 km 26/11/2019 0,00 plazas
Inscribirme Total: 4 inscritos
HORARIO
10:30 Cadete/Sub16 Feminino    2004-2005      3 voltas (2.520m)
                Xuvenil/Sub18 Feminino    2002-2003    3 voltas (2.520m)
10:45 Cadete/Sub16 Masculino   2004-2005     4 voltas (3.360 m)
                Xuvenil/Sub18 Masculino   2002-2003 4 voltas (3.360 m)
11:00 Infantil/Sub14 Feminino 2006-2007 2 voltas (1.680 m)
11:15 Infantil/Sub14 Masculino 2006-2007 3 voltas (2.520 m)
11:30 Alevín/Sub12 Feminino 2008-2009 1 volta (840 m)
11:45 Alevín/Sub12 Masculino 2008-2009 2 voltas (1.680 m)
12:00 Benxamín/Sub10 Feminino 2010-2011 1 volta (840 m)
12:10 Benxamín/Sub10 Masculino 2010-2011 1 volta (840 m)
12:20 Prebenxamín                                2012 e posteriores    (400 m)
12:30 Pais, nais e profesores do colexio             2 voltas (1.680 m)
12:45 Absoluta  (2001 e anteriores)              5 voltas (4.200 m)
13:30 Entrega de trofeos
O percorrido, parte terra e herba, parte asfalto, realizarase no interior do recinto escolar.

INSCRICIÓNS: As inscricións, dos deportistas federados, realizaranse polos clubes na intranet da RFEA, antes das 23:59 horas do martes día 26 de novembro. As inscricións, dos deportistas non federados menores e adultos realizaranse por medio da pasarela habilitada en www.carreirasgalegas.com antes das 23:59 horas do martes 26 de novembro. A Organización establece un límite de 500 inscricións. 

DORSAIS: Os dorsais serán facilitados pola organización e entregaranse 30 minutos antes do inicio do Cross.
CLASIFICACIÓNS:
a) Individual: segundo a orde de entrada en meta.
b) Por equipos: sumando os puntos obtidos polos catro atletas mellor clasificados/as de cada equipo, resultando vencedor o equipo que sume menor número de puntos.

PREMIOS E TROFEOS:
a) Trofeo aos dous mellores equipos clasificados nas categorías benxamín, alevín, infantil e cadete, tanto masculino como feminino.
b) Medalla aos tres primeiros/as clasificados/as en cada categoría.
c) Bolsas a todos os participantes que cheguen á meta.
A clasificación será individual e por categorías (Prebenxamín, benxamín/sub10, alevín/sub12, infantil/sub14, cadete/sub16, xuvenil/sub18 e absoluta, tanto masculino como feminino).